Comfort and Handling - Ukraine

You're visiting the global website of Knauf Insulation

For more information

Наш продукт не класифіковано як небезпечний, проте механічний контакт волокон зі шкірою може викликати тимчасове подразнення. Тому ми надаємо керівництво з правилами поводження із нашим продуктом, у вигляді піктограм на упаковці  продукту. Пояснення піктограм та їх значення наведені нижче.

PPE.jpg Мінімізуйте прямий контакт зі шкірою, щоб запобігти механічному подразненню. У запиленому середовищі слід користуватися відповідним засобом захисту органів дихання. Wash-Hands.jpg Після контакту з продуктом ополосніть шкіру холодною водою, щоб знизити можливий вплив механічного подразнення.
Vacuum.jpg У запиленому середовищі, якщо можливо, слід користуватися вакуумним обладнанням для мінімізації рівня пилу. Openwindow.jpg Впродовж процессу монтажу,де це можливо, слід користуватись природною вентиляцією, для мінімізації рівня пилу.
waste.png Позбавтеся надлишкового продукту відповідно до встановлених місцевих норм та правил. Googles.jpg Під час роботи з мінераловатною ізоляцією на висоті вище плеча або в запиленому  середовищі, слід користуватися звичайними або захисними окулярами.